Haradinaj: Marrëdhëniet me Listën Serbe, të ndërlikuara

Loading...

Haradinaj: Marrëdhëniet me Listën Serbe, të ndërlikuara

Opozita kërkon shkarkimin e Rikallos. Haradinaj: Marrëdhëniet me Listën Serbe, të ndërlikuara.

Harmonizimi i rezolutës që doli nga interpelanca e kryeministrit Ramush Haradinaj, për luftë kundër krimit të organizuar dhe  korrupsionit ka përplasur pushtetin dhe opozitën në seancën e Kuvendit./21Media