Ai publikoi fotografi me aktoren e njohur

Ai publikoi fotografi me aktoren e njohur

Aktori i njohur kosovar, Fatmir Spahiu, i njohur më shumë nga të gjitha gjeneratat si ”Orhani” nga seriali vendor, ”Kafeneja jonë” është ndër aktorët më të njohur të vendit dhe më gjerë.

”Oki-n” e sotëm e njohim të gjithë, por a e dini si ka qenë ai 12-13 vjet më parë?

Në një fotografi të publikuar nga vetë aktori në rrjete sociale shihet se gjatë asaj kohe, Fatimiri nuk ka pësuar shumë ndryshime në dukje, natyrisht shihet me më pak peshë, por që njihet mjaft mirë edhe nga larg, shkruan rtv21.tv

Në fotografi ai shihet me aktoren e njohur, Melihate Qenën, para një objekti që duket të jetë i ndërtuar më moti.

Fotografinë me aktoren e njohur, Fatmiri e ka publikuar me rastin e datëlindjes së aktores./21Media