Fotografi të bukura të aktorit me vajzën

Fotografi të bukura të aktorit me vajzën

Benjamin Rojas, aktori që i dha jetë rolit të “Pablos” në serialin shumë të pëlqyer “Rebelët” është duke jetuar momentet më të lumtura në jetën e tij, shkruan rtv21.tv

Aktori 34 vjeçar dhe partenerja e tij Martina Sánchez Acosta 33 vjeçare në muajin janar janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin EllaRita.

Me anë të disa fotografive të publikuar në rrjetin social Instagram, aktori duket se është një baba majft i përkushtuar.

Seriali “Rebelët” targetoi moshat adoleshente, pasi që edhe personazhet e tij ishin të tilla. Disa prej këtyre personazhe ende kanë mbetur në mendjen e shikuesve të këtij seriali si Mia, Maunel, Marriza, dhe Pablo. /21Media