Fiona shkëlqen në kuq e zi

Loading...

Fiona shkëlqen në kuq e zi

Aktorja tashmë e njohur nga seriali vendor, ”Çka ka shpija”, Fiona Gllavica përmes rolit të ”Pajtesës” u bë e njohur për publikun e gjerë.

Krahas angazhimeve, Fiona po gjenë kohë që të jetë mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, aktorja ka publikuar një imazh të bukur, që siç duket është bërë nga xhirimet e serialit.

E veshur kuq  e zi dhe flokë të lëshuara, ”Pajtesa” duket për mrekulli në fotografinë që shihet me një vogëlushe.

Ndryshe, Fiona Gllavica është personazh i dashur për publikun nga seriali ”Çka ka shpija”./21Media