“Get Out” quhet projekti i reperit

“Get Out” quhet projekti i reperit

Njëri ndër reperët që karrierën e ka ndërtuar dhe po e vazhdon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është edhe reperi Labinot Gashi, i cili njihet më mirë si G4shi.

Për të gjithë fansat e tij, G4shi sot tregoi një lajm të mirë. Ai përmes instagramit bëri të ditur se nesër do të publikojë projektin e radhës.

Madje, reperi në instagram për 1 milion e 100 mijë ndjekësit e tij publikoi edhe pjesë nga kënga “Get Out” , shkruan rtv21.tv

Ai zbuloi që projekti do të publikohet të premten.

 

View this post on Instagram

 

New Song Friday!!!! “Get Out” 😱🔥😱🔥😱

A post shared by GASHi (@gashi) on

 

View this post on Instagram

 

New Song Friday!!! “Get Out”

A post shared by GASHi (@gashi) on

G4shi do të marrë pjesë në festivalin “Sunny Hill Festival”, që do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht në Gërmi. Në këtë festival do të performojnë edhe artistë të tjerë të njohur si: Miley Cyrus, David Guetta, Dua Lipa, Ledri Vula, Ilira, Elvana Gjata etj.

“Roses” është projekti i fundit i G4shit, i publikuar më 04 qershor, i cili deri tani rreth 1 milion klikime./21Media