"A je mirë", kënga e re e Çiljetës dhe Esttos

“A je mirë”, kënga e re e Çiljetës dhe Esttos

Së shpejti do të publikohet kënga “A je mirë” nga këngëtarja e mirënjohur, Çiljeta Xhilaga, në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Estto.

Pak para publikimit, dyshja sollën imazhe nga klipi, por nuk treguan se kur do të publikohet bashkëpunimi i tyre, transmeton rtv21.tv

 

 

View this post on Instagram

 

A ki per mu dashni…ti? 🍷

A post shared by E S T T O (@estto_) on

“Bonbone” është projekti i fundit i Çiljetës, që e ka sjellë në bashkëpunim me Alar Band. Ndërsa, projekti i fundit i Esttos është “Sensation”./21Media