Mësohet se kur do të publikohet videoklipi

Mësohet se kur do të publikohet videoklipi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata ka paralajmëruar ditë më parë projektin e ri muzikor që mban titullin “Sa shumë të pasna dashtë”, shkruan rtv21.tv

Ndërsa sot në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 1 milion ndjekës, Elvana ka publikuar një pjesë të shkurtër të videoklipit të këngës së re.

Këngëtarja ka bërë të ditur se kënga do të lëshohet sot në ora 18:30.

 

View this post on Instagram

 

18:30

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Ndryshe, Elvana me rastin e 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, mbajti një koncert në qytetin e Prishtinës.

“Shade” është projekti i fundit muzikor i artistes që është publikuar në muajin tetor të 2018-së dhe që deri më tani numëron mbi 1 milion klikime në kanalin Youtube./21Media