Palmer takon liderët politikë, diskuton për dialogun

Palmer takon liderët politikë, diskuton për dialogun

I dërguari  special i  Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, gjatë qëndrimit në Kosovë zhvilloi takim me udhëheqësit e shtetit dhe të partive politike. Edhe gjatë kësaj vizite, temë kryesore në këto takime ishte dialogu me Serbinë dhe nevoja e vazhdimit të këtij procesi./21Media