Leonora shkëlqeu me fustan të nusërisë

Leonora shkëlqeu me fustan të nusërisë

Leonora Poloska është emër i njohur i skenës muzikore. Ani pse ka kohë që Leonora është shkëputur nga muzika, shumica e njerëzve i kujtojnë me shumë dashuri këngët e saj.

Bukuroshja në vitin 2017 e kurorëzoi dashurinë me martesë me Andin Randobravën dhe publikuan imazhe të bukura nga dasma e tyre. Të dy dukeshin mjaft bukur dhe të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Martesa e tyre u bekua me një vajzë, që e pagëzuan me emrin Andora, transmeton rtv21.tv

Bukuroshja Andora në gusht mbushi 2 vjet.

Ajo gëzon jetë të lumtur pranë familjes së saj dhe larg syrit të medias./21Media