Fotgrafi e rrallë nga fejesa e Norës dhe Robertit

Fotgrafi e rrallë nga fejesa e Norës dhe Robertit

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë çifti më i dashur i estradës, përveç se janë burë e grua dyshja ushtrojnë edhe profesionin e njëjtë.

Se kanë një jetë të lumtur se bashku e dëshmojnë çdo herë me publikimin e fotografive të ndryshme në rrjetet sociale së bashku.

Nora dhe Roberti, dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar më 2 shtator të vitit 2014, shkruan rtv21.tv

Dyshja për ditën e tyre më të rëndësishme patën organizuar një festë madhështore, të cilën e keni parë përmes fotografive të shumta, të cilat kanë qarkulluar në rrjetet sociale.

Mirëpo, në fotografinë më poshtë çiftin mund ta shihni se janë dukur në fejesën e tyre.

Nga martesa e tyre, çifti janë prindër të një vajze , të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Rene.


“Ska inat” titullohet bashkëpunimi i Norës dhe Robertit, të cilin e kanë publikuar  në vitin 2017. /21Media