Matini i bukur feston 2 vjetorin e tij

Matini i bukur feston 2 vjetorin e tij

Dje, Matini, nipi i Shyhrete Behlulit mbushi 2 vjet. Të lumtur, të gjithë së bashku festuan datëlindjen e Matinit.

Matini është i biri i Kushtrimit dhe Leartes, çifti është martuar në vitin 2016, në një ceremoni madhështore.

Personazhi kryesor i mbrëmjes, Matini ishe i veshur thjeshtë dhe bukur dhe si duket qenka fans i zjarrtë i veturave.

Shyhrete Behluli në bashkëpunim me Learta Jakupin më 7 maj kanë publikuar projektin “Për ty Nexhmije”, i cili i është dedikuar ikonës së muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarushës./21Media