Projekti i radhës nga Meda dhe Vjollca Haxhiu do të publikohet sot

Loading...

Projekti i radhës nga Meda dhe Vjollca Haxhiu do të publikohet sot

Dy këngëtarët e njohur dhe të dashur të muzikës popullore, Mehdin Pergjeqaj dhe Vjollca Haxhiu janë bashkuar për të sjellur projektin e radhës.

“Falma” quhet projekti i radhës i dyshes së njohur, i cili do të publikohet sot, shkruan rtv21.tv

Këngëtari Meda sot ka publikuar një pjesë të klipit, i cili ka tekst mjaft interesant.

Projekti ”Falma” do të publikohet në orën 17:00.

Ndryshe, ky nuk është bashkëpunimi i parë i dyshes, ata kanë publikuar kohë më parë edhe disa projekte të suksesshme si “Dashnia jonë”, “S’je interesant,  “Princeshë” etj./21Media

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on