Lola duket bukur në fotografitë e fundit

Lola duket bukur në fotografitë e fundit

Gruaja e deputetit të njohur të Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinjat, Lola gjendet në pushime.

Moderatorja e njohur në këto ditë të nxehta ka gjetur kohë të pushojë, së bashku me fëmijët e saj, shkruan rtv21.tv

Lola Haradinaj për pushime ka zgjedhur Durrësin, nga ku sot ka publikuar dy imazhe të bukura për 40 mijë e 200 ndjekësit e saj në instagram.

Lola Muçaj-Haradinaj është e martuar prej vitesh me Daut Haradinajn dhe së bashku kanë dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë./21Media