Çifti  janë duke qëndruar në pishinë private bashkë me vajzën e tyre

Çifti  janë duke qëndruar në pishinë private bashkë me vajzën e tyre

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një ndër çiftet më të përfolura të estradës. Ata janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit, teksa gjithë vëmendjen e tyre e merr vajza e tyre e vogël, Renee, shkruan rtv21.tv

Nora, Roberti dhe Renee kanë nisur pushimet verore, mirëpo nuk kanë bërë të ditur se në cilin vend ata ndodhen.

Ata kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetin social Instagram, disa momente fantastike nga pushimet ku po duket se po kalojnë kohë shumë të mirë së bashku.

Nora ishte ajo e cila sot ka publikuar në Insastory një video teksa Roberti shihet duke u freskuar në pishinë së bashku me Renen. Në video vërehet se çifti janë duke qëndruar në pishinë private.

Kujtojmë që Nora dhe Roberti lidhjen e tyre disa vjeçare e kurorëzuan me martesë  ne vitin 2014, dhe u bënë prindër për herë të parë në vitin 2015 duke sjellë në jetë vajzën e tyre, Reneen. /21Media