Luana dukej tërheqëse

Luana dukej tërheqëse

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Luana Vjollca para disa dite festoi ditëlindjen e 28-të.

Me këtë rast, Luana kishte organizuar një festë madhështore ku kishte mbledhur familjarët dhe shoqërinë e saj.

Për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, para disa minutave Luana ka publikaur disa fotografi të bukura me anë të cilave ka ndarë disa momente nga festa e ditëtlindjes.

28 vjeçarja në to duket joshëse e veshur me një fustan të shkurtër me të cilin ajo rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve.

 

View this post on Instagram

 

#2ShtatorIPaharrueshem ! 💜

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

Në këtë datë të veçantë për të, Luana publikoi këngën e saj më të re, me titull “Ti Amo”. /21Media