Disa imazhe prekëse

Disa imazhe prekëse

Gjërat janë shumë më të mira kur shikoni në anën e ndritshme të jetës.

Njerëzit (dhe kafshët) janë ende të gatshëm të tregojnë dashamirësi dhe të japin dashuri për ata që kanë nevojë për të, shkruan rtv21.tv

Për të dëshmuar këto fjalë, më poshtë ju sjellim disa fotografi prekëse për t’ju treguar se një gjuhë e përbashkët mund të gjendet edhe me ata që nuk mund t’ju dëgjojnë./21Media