Biondina seksi mahnit fansat

Biondina seksi mahnit fansat

Këngëtarja dhe biznesmenja amerikane Paris Hilton pothuajse çdo herë mahnit me pamjen e saj tërheqëse.

Ajo së fundi ka publikuar një foto ku duket e gjitha në ar ,foto kjo që është pëlqyer dhe komentuar mjaftë shumë nga fansat e saj.

“GoldenGirl” ka shkruar 36 vjeçarja sipër fotografisë të postuar në instagram./21Media

https://www.instagram.com/p/BY9HkN5Hgse/?taken-by=parishilton