Nuk kishte mënyrë më të mirë për të promovuar linjën e saj

Nuk kishte mënyrë më të mirë për të promovuar linjën e saj

Këngëtarja dhe biznesmenja amerikane Paris Hilton, promovoi linjën e re të të brendshmeve duke i veshur vetë ato.

Zakonisht zgjidhet një modele tërheqëse, por Paris u tregua vetë e zonja e punës.

Paris shfaqi format e saj fizike, në një set shumë tërheqës të brendshmesh. Fotografitë e publikuara në rrjetet sociale u komentuan dhe pëlqyen shumë nga adhuruesit e saj./21Media