Në këtë vend Blero dhe Afrona do ta kalojnë muajin e mjaltit

Në këtë vend Blero dhe Afrona do ta kalojnë muajin e mjaltit

Këngëtari i mirënjohur, Blerim Muharremi-Blero dhe  bashkëshortja e tij Afrona Dika, janë ndër çiftet më të pëlqyer dhe të komentuar të showbiz-it vendor.

Dasma e tyre më 21 shtator është komentuar shumë nga publiku, shkruan rtv21.tv

Sot në emisionin “1 Kafe prej shpisë” të RTV21, Blero dha detaje për dasmën e tyre e cila u mbajt në Shëngjin, si dhe zbuloi se në cilin vend do të kalojnë muajin e mjaltit.

“Me 19 nëntor kemi me shku në Hawaii, dy javë”, ka thënë Blero.

Dasma e Blero dhe Afronës mblodhi familjarë, miq të çiftit si dhe personalitete të shumta nga të gjitha fushat./21Media