Ajo ndihet krenare

Ajo ndihet krenare

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica në pjesën e parë të ndeshjes mes Kosovës dhe Bullgarisë, shënoi golin e epërsisë.

Djaloshi nga Vushtrria, shënoi golin e parë për Kosovën në minutën e 14-të, pas një hutie në zonën e bullgarëve.

Goli i tij i bëri që të ndihen krenar të gjithë kosovarët. Krenare me paraqitjet e tij të mrekullueshme duket se po ndihet edhe e fejuara e tij, Belkizi, e cila shumicën e ndeshjeve i qëndron afër atij.

Pas ndeshjes së sotme dhe golit të Rashicës, Belkizi me anë të disa postimeve në Instagram ka shprehur dashurinë e madhe që e ka për të.

Faleminderit që ekziston, krenar me ty”, ka shkruar ajo në Instagram.

Kujtojmë se Miloti dhe Belkizi janë fejuar në vitin 2015. /21Media