Ermali kështu e përkrahë babain

Ermali kështu e përkrahë babain

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu mbrëmë ka publikuar baladën e tij të titulluar “Nuk të njoh”, të cilën e solli edhe me videoklip.

Për projektin e tij të ri ai mori përkrahje nga fansat e tij, të cilët e kanë shpërnda në rrjetet socile.

Në mesin e tyre padyshim që është  edhe djali i tij, Ermali i cili projektin e Sabriut e ka shpërndarë në rrjete sociale duke e quajtur atë legjendë.

“Legjenda jem”, kishte shkruar Ermali mbi postimin që e ka bërë në Isntagram.

Ashtu si Sabiru edhe Ermali në muajin dhjetor ka publikuar baladën e tij me titullin “Zantin e vjetër”, këngë kjo e cila u pëlqye shumë dhe deri tani në kanalin” Yotube” numëron mbi 2 milionë klikime. /21Media