Aeroporti i Prishtinës i ka shprehur ngushëllime familjes Zymberi

Aeroporti i Prishtinës i ka shprehur ngushëllime familjes Zymberi

Aeroporti Ndërkombëtarë i Prishtinë iu ka shprehur ngushëllime familjes Zymberi për vdekjen e G. Zymberit.

G.Zymberi ishte punëtorë në sektorin e IT në Aeroportin e Prishtinës.

“Sot, kolegu yne G. Zymberi nderroi jete ne vendin e tij te punes. Angazhimi i tij qe nga 2010-ta ishte me vullnet dhe me perpjekje per te dhene me te miren nga ana e tij, ne sherbimin e Teknologjise Informative ne ANP, si njeri nder punonjesit me te zellshem te kompanise. Aeroporti Nderkombetar i Prishtines ‘Adem Jashari’ i shpreh ngushellime familjes Zymberi duke bashkendjere dhimbje per humbjen e kolegut tone”, thuhet në ngushëllimin e Aeroportit./21Media

Vdekje e dyshimtë në Aeroportin e Prishtinës