Gruaja po mundohej ta ndalonte zëmkën

Gruaja po mundohej ta ndalonte zëmkën

Mbrëmë rreth orës 22:30 në Shuto Orizare të Shkupit ka ndodhur një zënkë mes dy kushërinjve të cilët kanë qenë duke pirë në oborrin e njërit për tyre, raporton TV21.

Nga kjo mos marrëveshje mes dy kushërinjve ka pësuar 31 vjeçarja e cila ka humbur jetën duke u përpjekur të ndalojë zënkën mes kushërinjve.

Gjatë rrahjes e ndjera 31 vjeçarja është goditur me thikë dhe ka vdekur në vend, rasti konfirmohet edhe nga Ministra e Punëve të Brendshme./21Media