Arrin këtë shifër klikimesh

Loading...

Arrin këtë shifër klikimesh

Këngëtari i mirënjohur, Butrint Imeri dje ka publikuar këngën e tij të re të titulluar “Ma Cherie”,  të cilën e shoqëruar me një videoklip shumë të veçantë, shkruan rtv21.tv

Kjo këngë ka arritur që menjëherë të pëlqehet nga publiku dhe deri tani ka arritur mbi 1 milion klikime në Youtube.

Ndryshe, kënga “Ma Cherie” është punuar në studio të RedBox Entertainment ndërsa instrumentalin e ka realizuar BigBang./21Media