Morena- Diçka që nuk shihet

Loading...

Morena- Diçka që nuk shihet

Mund të tingëllojë paksa e çuditshme, por ka edhe persona që nuk e njohin ish Miss Kosovën dhe këngëtaren Morena Taraku.

Të paktën këtë e ka bërë me dije vet ajo. Në Instagram story ka publikuar një mesazh nga një person i cili i kërkon Morenës që të prezantohet, shkruan rtv21.tv

“A ban me dit kush je ti?” i ka shkruar ai.

Ndërkohë që Morena publikisht i është përgjigjur me ironi: Diçka që nuk shifet

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, e jo vetëm, ajo është edhe një prej personazheve më të komentuara të mediave rozë./21Media