Rita shfaqet provokative

Loading...

Rita shfaqet provokative

Sot në familjen e këngëtares me famë botërore Rita Orës ka festë. Babai i saj, Besniku feston ditëlindjen.

Pas një urimi nga gruaja e tij Vera, në rrjetet sociale e cila kishte publikuar një fotografi kur çifti ishin të rinj, Rita ka postuar foto nga Los Angjelos, nuk dihet nëse ishte atje bashkë me prindërit e saj.

Ajo në Instagram ka publikuar fotografi ku vëmendje tërheq dukja e saj. Me pantallona të zinj dhe bluzë ngjyrë pjepri duket mrekullueshëm, megjithatë bluza e saj transparente zbulon më shumë se sa që duhet.

Rita  menjëherë ka marrë shumë pëlqime dhe komente në fotografitë e postuara. /21Media