Klipi i ri nga Ava Max

Klipi i ri nga Ava Max

Festën e Halloween-it, apo siç njihet ndryshe “Nata e shtrigave” e kanë mirëpritur shumë personazhe të njohura për publikun, shkruan rtv21.tv

Shqiptarja e famshme, Ava Max, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka vendosur që për Halloween të publikojë videoklipin e këngës “Freaking Me Out”.

Ava Max vjen mjaft tërheqëse me disa skena atraktive të realizuara në det dhe ambiente të tjera.

Ndryshe, Ava Max versionin audio të këngës “Freaking Me Out” e ka publikuar më 31 korrik./21Media