Këtë e bëjnë për të promvuar turneun e tyre “On the Run”

Këtë e bëjnë për të promvuar turneun e tyre “On the Run”

Këngëtarja Beyoncé la me gojën e hapur mijëra fansa, duke ndarë fotografi të nxehta me burrin e saj, në të cilat duket ashtu si e ka bërë nëna

Megjithatë, fotografitë që kanë gjeneruar më shumë polemika janë ato që tregojnë këngëtaren me bashkëshortin e saj Jay Z në intimitetin në shtrat me shumë pak veshje mbi trup, përcjell rtv21.tv

Fotot, të cilat janë lëshuar nga këngëtarja në Librin e turnetut botëror “On the Run”, tashmë janë bërë virale në rrjet, duke shkaktuar polemika të mëdha mes fansave, jo vetëm për shkak të përmbajtjes së nxehtë, por për shkak se është hera e parë që këngëtarja e “Single Ladies” është shfaqur me shumë pak rroba dhe e pa cenzuruar.

Në imazhin e parë, Beyonce ka shfaqur nga prapa më shumë se sa që duhet . Ndërsa dy fotografitë e tjera, më të diskutueshme, tregojnë këngëtaren me burrin e saj në intimitet.

Beyonce shihet në shtrat me teksa e përqafon burrin e saj të dy krejtësisht të zhveshur.

Siç pritej, imazhet janë përfolur. Disa theksojnë se artistja po kopjon të njëjtën metodë të përdorur nga famshmja Kim Kardashiam për të promovimin e parfumit të saj./21Media