Rama e nis mëngjesin me një video promovuese

Rama e nis mëngjesin me një video promovuese

Edhe pse temperaturat kanë rënë ndjeshëm në gjithë vendin, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e ka nisur ditën me një video nga brigjet e bregdetit shqiptar, kështu duke i promovuar vendet turistike të Shqipërisë

“Mirëmëngjes dhe ju uroj një të dielë të qetë me këto pamje fantastike të Palasës, Dhërmiut dhe Gjipesë”, shkruan Rama në profilin e tij zyrtar duke ia bashkangjitur edhe videon./21Media