Së shpejti projekti i ri nga Greta

Së shpejti projekti i ri nga Greta

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Këtë artistja e ka bërë përmes rrjetit social, Instragram ku numëron mbi 683 mijë ndjekës, shkruan rtv21.tv

”Për ty po pi”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e imazhit të publikuar, kështu duke mos dhënë detaje të tjera rreth këtij projekti.

 

View this post on Instagram

 

Per ty po pi 🥂 #commingsoon🔜

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

 Projekti i fundit i Gretës është “Jeta ime”, në bashkëpunim me Danin. Projekti është publikuar më 8 qershor dhe deri tani në Youtube ka mbi 1 milion klikime./21Media