Futbollistët kosovarë sot mbajtën stërviotjen e fundit para kësaj ndeshjeje

Futbollistët kosovarë sot mbajtën stërviotjen e fundit para kësaj ndeshjeje

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ,  mbajti stërvitjën e fundit në Prishtinë . Përgatitje maksimale dhe optimizëm  për dy ndeshjet kualifikuese, EURO 2020 me Malin e Zi dhe Bullgarinë. Në vazhdim ndjekim kronikën e përgatitur./21Media