Emocionuese!

Emocionuese!

Sonte po mbahet nata finale e “Eurovisionit” në Tel Aviv të Izraelit. Shqipëria këtë vit përfaqësohet nga këngëtarja e mirënjohur, Jonida Maliqi me këngën “Ktheju tokës”.

Jonida e ka përfunduar performancën e saj në këtë natë finale dhe pas performancës mahnitëse, publiku duartrokitën fuqishëm për artisten shqiptare.

Videon e plotë të performancës së Jonidës mund ta ndiqni këtu:

Tema kryesore e këngës është migrimi, dedikim për gjithë shqiptarët që jetojnë nëpër botë./21Media