Robie Williams prapë në qendër të vëmendjes

Robie Williams prapë në qendër të vëmendjes

Robie Wiliams ishte këngëtari i cili hapi Kampionatin Botëror. Ai bashkë me sopranon ruse  Aida Garifullina nën një koreografi mahnitës ë interpretuan hitet “Feel”, “Ange”.

Por këngëtari anglez u përkudjes që edhe kësaj radhe të tërheq vëmendje. Gjatë performancës ai është kthyer nga kamera dhe ka ngritur gishtin e mesëm, shkruan rtv21.tv.

Se për kë e ka pasur këtë dedikim special Robie Williams nuk dihet.

Ndryshe ndeshja e parë e po zhvillohet ndërmjet Rusisë dhe Arabisë Saudite. Aktualisht po prinë Rusia me rezultat 2:0./21Media