Potaisa Turda në epërësi

Potaisa Turda në epërësi

Klubi i Hendbollit Trepça është duke e zhvilluar ndeshjën e parë të rrethit të tretë të Kupës Sfiduese të Evropës, me skuadrën rumune Potaisa Turda.

Pjesa e parë e kësaj ndeshje përfundoi me rezultat 16 gola për Potaisa dhe  8 gola  për Trepçën.

Kjo përballje që po zhvillohet në Mitrovicë, si dhe po transmetohet drejtpërdrejt në Televizionin 21 Plus./21Media