Spanjollët përballë kroatëve

Spanjollët përballë kroatëve

Në kuadër të të xhiros së gjashtë të Ligës së Kampionëve të Evropës në hendboll sot po zhvillohet edhe ndeshja ndërmjet skuadrës FC Barcelona Lassa dhe HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb, në konkurrencën e meshkujve.

Në pjesën e parë të takimit dukshëm më e mirë u tregua skuadra e Barcelona Lassas, e cila arriti edhe të fitojë pjesën e parë me rezultat 17:08 ndaj skuadrës së Zagrebit, shkruan rtv21.tv

Ndeshja po transmetohet drejtpërdrejt në kanalin RTV 21PLus./21Media