Rezultat i barabartë

Rezultat i barabartë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes finale në hendboll në konkurrencën e femrave e vlefshme për Ligën e Kampionëve mes Györi Audi ETO KC dhe HC Vardar.

Pjesa e parë solli lojë të barazpeshuar dhe pa gabime të skuadrave dhe rezultati në fund të pjesë së parë ishte 9 -9.

Mbetët të shihet në pjesën e dytë se cila skuadër do të reagojë më mirë dhe do të fitojë në finalen e Ligës së Kampionëve./21Media