Maqedonët në epërsi

Maqedonët në epërsi

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes e cila ka nisur sot në ora 17:00 në konkurrencën e meshkujve në kuadër të Ligës së Kampionëve në Hendboll , ndërmjet HC Vardar dhe MOL-Pick Szeged më epërsinë e Vardarit me rezultat 16:14.

Pjesa e parë ishte e baraz peshuar që e tregon edhe rezultati i ngushtë i pjesë së parë 16:14.

Mbetët të shihet se si do të reagojnë hungarezët në pjesën e dytë./21Media