Ndeshja po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve

Ndeshja po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet skuadrës turke Besiktas dhe asaj franceze Montpellier, ndeshje kjo që po zhvillohet në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve në Hendboll.

Gjysma e ndeshjes i takon skuadrës së Montpellier e cila me rezultat 20:16, po e mund Besiktasin , shkruan rtv21.tv.

Ndeshja po transmetohet live në RTV 21Plus./21Media