Ndeshja po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve

Ndeshja po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet skuadrës franceze Paris Saint-Germain dhe asaj sllovene RK Celje Pivovarna Lasko, ndeshje kjo që po zhvillohet në kuadër të gjiros së katërt të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve në Hendboll.

Gjysma e ndeshjes i takon skuadrës së Paris Saint-Germain e cila me rezultat 18:14, po e mund skuadrën sllovene RK Celje, shkruan rtv21.tv.

Ndeshja po transmetohet live në RTV 21Plus./21Media