Ndeshja po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve

Ndeshja po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet skuadrës franceze Paris Saint-Germain dhe asaj polake PGE Vive Kielce ndeshje kjo që po zhvillohet në kuadër të xhiros së gjashtë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve në Hendboll.

Gjysma e ndeshjes i takon skuadrës franceze Paris Saint-Germain e cila me rezultat 18:16  po e mund skuadrën polake PGE Vive Kielce, shkruan rtv21.tv.

Ndeshja po transmetohet live në RTV 21Plus./21Media