Ekipi spanjoll në epërsi

Ekipi spanjoll në epërsi

Përballja hendbollistike ndërmjet zviceranëve dhe spanjollëve në pjesën e parë të lojës përfundoi me rezultat 15:10 për ekipin spanjoll Ademar. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve në Hendboll .

Kjo përballje ndërmjet Kadetten Schaffhausen – ABANCA Ademar León bën pjesë në ndeshjet e rrethit të 8-të, të Ligës së Kampionëve në hendboll, ndërmjet meshkujve, shkruan rtv21.tv.

Këtë ndeshje mund ta ndiqni live në 21 Plus. RTV 21 mbanë të drejtën ekskluzive në Kosovë për transmetimin e ndeshjeve të EHF Champions League 2017/18!/21Media