Gjermania është në epërsi

Gjermania është në epërsi

Përfaqësuesja e Gjermanisë ka shkuar në pushim me avantazh 1-0 ndaj Kilit.

Goli për Gjermaninë e shënoi, Lars Stindl në minutën e 20-të të takimit dhe më këtë rezultat edhe përfundoi pjesa e parë. Mbetët të shihet se si do të reagojnë kilianët në pjesë e dytë pas avatazhit të Gjermanisë.

Ndeshja është e vlefshme për finalen e Kupës së Konfederatave./21Media