Po zhvillohet një ndeshje shumë interesante

Po zhvillohet një ndeshje shumë interesante

Në kuadër të Ligës së Kampionëve në Hendboll, në konkurrencën e meshkujve po zhvillohet ndeshja mes ekipit gjerman, SG Flensburg-Handewitt si dhe atij polak, PGE Vive Kielce.

Aktualisht në epërsi është ekipi polak, kjo pasi pjesa e parë e lojës përfundoi me rezultat 17 me 21, në favor të tyre shkruan rtv21.tv

Ndeshja po transmetohet drejtpërdrejtë në RTV 21 Plus./21Media