45 minutat e parë pa asnjë gol

45 minutat e parë pa asnjë gol

Pa gola është mbyllur pjesa e parë e lojës mes Barcelonës dhe Real Madridit.

“Blaugranat” dhe ‘Los Blancos’ po luajnë në ‘Camp Nou’, në sfidën e parë te Superkupës së Spanjës.

Pjesa e parë e kësaj përballje që njihet si “El Clasico”, ka prodhuar lojë mjaft të mirë edhe pse golat nuk kishte.