Ja cili ekip po prinë

Ja cili ekip po prinë

Sot po zhvillohet ndeshja për vend të tretë në kuadër të Ligës së Kampionëve konkurrenca e femrave.

Ekipet që po përballen janë CSM Bucurest dhe Rostov Don.

Përfundimi i pjesës së parë ishte në favor të ekipit CSM Bucurest i cili po prinë me rezultat  19 : 14. 

Ndeshja po transmetohet në RTV 21 plus, ndërsa kujtojmë se sot në ora 18: 00 do të fillojë finalja në të cilën do të përballen Vardar me Gyor Audi./21Media