Meda me këngë të re

Meda me këngë të re

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Meda ka publikuar këngën e tij të re të re të titulluar “Perhajër”, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës është kujdesur  Ghulo, për muzikën Granit Gashi kurse, për orkestrimin Virusi.

Kujtojmë se, kjo këngë është realizuar në kuadër të festave të fundvitit.

Këtë fundvit Meda ka publikuar edhe disa këngë tjera si solo, ashtu edhe bashkëpunimin me këngëtarin e njohur, Sinan Vllasaliun. /21Media