Arrestohen dy persona

Arrestohen dy persona

Një person ka mbetur i lënduar pas një përleshjeje fizike që ka ndodhur për shkak të një kontesti familjar midis dy familjeve.

Sipas policisë rasti ka ndodhur dje rreth orës 07:00 në Malishevë.

Në këtë përleshje janë përfshirë pesë persona.

Personi i lënduar është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Ndërsa, dy prej të dyshuarve janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje./21Media