Ariana duket mjaft në formë

Ariana duket mjaft në formë

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana janë ndër çiftet më simpatike të estradës.

Duke qenë se kanë numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, dyshja po tregohen mjaft aktiv, në të cilat po publikojnë imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

E kur jemi te këto të fundit, bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur sot publikoi një imazh të bukur, shkruan rtv21.tv

E veshur me pantollona elegant dhe e rregulluar nga koka te këmbët, Ariana duket mjaft bukur në imazhin që publikoi në instagram për 227 mijë ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

Only appropriate to start off the new year with stunning, thank you darling for this amazing jumpsuit @albinadylaofficial

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

Ermali dhe Ariana janë të martuar qe një dekadë dhe së bashku kanë katër fëmijë./21Media