Fotografi qesharake

Fotografi qesharake

Kjo botë është plot tensione dhe shqetësuese nganjëherë sa që ne thjesht nuk mund të përballojmë energjinë e saj, shkruan rtv21.tv

Heronjtë e artikullit të sotëm tregojnë se si është të keni mungesë të gjumit.

Më poshtë keni disa fotografi qesharake që tregojnë se ne jemi të pafuqishëm kur vjen puna për të fjetur./21Media