Barca me katër gola epërsi

Barca me katër gola epërsi

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Barcelona Lassa dhe Vive Kielce, me rezultat 20:16, në favor të Barcës.

Kjo ndeshje po zhvillohet për vend të tretë në Ligën e Kampionëve për hendboll, e cila është duke u  transmetuar drejtpërsëdrejti në RTV 21, përcjell rtv21.tv

Ndërsa, me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet finalja e madhe në mes të Vardarit të Maqedonisë së Veriut dhe Telekom Veszpremi të Hungarisë. Ndeshja transmetohet drejtpërsëdrejt në RTV 21./21Media